Vodní svět

Otevírací doba:   Po–Ne  7:00–23:00

Ve Vodním světě můžete využít krytý plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool, Saunu na hladině a parní lázeň.

VE VODNÍM SVĚTĚ NALEZNETE

Plavecký bazén 

Whirlpool

Kojenecký bazén

Parní lázeň

Sauna na hladině

PLAVECKÝ Bazén

 28 °C

Krytý plavecký bazén je 25 metrů dlouhý a 10 metrů široký. Využít se dají nejen tři plavecké dráhy o hloubce 1,2–1,6 metrů, ale i relaxační část bazénu s masážními tryskami a chrliči. 

Obsazenost bazénu

V době konání příměstských táborů Plavecké školy Žabička je obsazena 1 dráha plaveckého bazénu od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 16:00 v tyto termíny:

13.–17.7.
20.–24.7.
3.–7.8.
10.–14.8.
24.–28.8.

Ostatní 2 dráhy jsou volně přístupné veřejnosti. 

whirlpool

 34 °C

U plaveckého bazénu lze využít vířivý whirlpool, kde můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží.

kojenecký bazén

 32 °C

Bazén určený především pro plavání kojenců a batolat se samostatnou technologii čistění vody, která splňuje přísné hygienické předpisy. Voda je ošetřována UV lampou, která společně s pískovou filtrací zajišťuje průzračnou vodu zbavenou všech nečistot. 

V tomto bazénu probíhají především lekce naší Plavecké školy Žabička, pro veřejnost je přístupný dle rozvrhu níže.

rozvrh kojeneckého bazénu

Po celé prázdniny je kojenecký bazén k dispozici pro veřejnost, výjimkou jsou termíny, kdy bude probíhat letní intenzivní kurz plavání pro kojence a batolata a bazén bude obsazen:

20.7., 22.7., 24.7. do 12:00
3.8., 5.8., 7.8. do 12:00
17.8., 19.8., 21.8. do 12:00

Sauna na hladině

 70 °C

  10–15%

Nová finská sauna láká na příjemnou teplotu 70 °Celsia a svěží pomerančovou esenci.  Tato vůně nám dodává radost, harmonizuje zažívání, uvolňuje a zklidňuje tělo i mysl. Interiér sauny zpestřuje panoramatický výhled na bazén. Sauna je ideální pro rodiny s dětmi, které se učí nebo začínají se saunováním.

Při pobytu v sauně buďte zahaleni v prostěradle. V případě pobytu v plavkách se prosím podložte osuškou nebo prostěradlem.

Parní lázeň

 45 °C

  100%

Teplá mlhavá lázeň, která vás přivítá v aromatické parní kabině má pozitivní zdravotní účinky na organismus. Pravidelně ji doplňuje eukalyptová a solná esence, která podporuje naše dýchací cesty. U páry jsou k dispozici ochlazovací sprchy, tzv. tropický déšť.

Stejně jako sauna, parní lázeň podporuje pocení. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká a je mnohem vlhčí. Horká pára je vhodná při onemocněních dýchacích cest a revmatických potížích, je doporučována také při léčbě a prevenci astmatu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy či akné.

DÁRKOVÉ POUKAZY

darujte radost

Potěšte své blízké, rodinu, obchodní partnery či sami sebe poukazem do našich wellness center nebo si vyberte saunovací kilt pro zpříjemnění saunování.